O firmie


Od początku działalności dbamy o wysoki standard świadczonych usług pogrzebowych, które charakteryzują się:

  1. Wysoką jakością
  2. Doświadczeniem
  3. Kompleksowością obsługi
  4. Szacunkiem i wyrozumiałością
  5. Pomocą przy wypełnianiu formalności

Nasza firma – zakład pogrzebowy – od początku swojej działalności dba o jak najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam, zapracować sobie, na wizerunek firmy pogrzebowej godnej zaufania oraz służącej pomocą, osobom tracącym kogoś bliskiego, w tak trudnych i bolesnych chwilach.

Służymy fachową i rzetelną obsługą Rodzinom, które się do nas zgłaszają. Kompleksowość obsługi pomaga w szybkim dopełnieniu wszelkich formalności w imieniu klienta na terenie całego kraju i po za jego granicami: na cmentarzach, w urzędach i firmach ubezpieczeniowych.

Posiadamy wykwalifikowanych i solidnych pracowników, których cechuje wysoka kultura osobista. Zajmiemy się Państwa sprawami rzeczowo i odpowiedzialnie, szanując przekonania religijne osoby zmarłej i Państwa uczucia. Otaczamy opieką najbliższą rodzinę, działamy z życzliwością i zrozumieniem, pomagając podjąć decyzje w tych niełatwych momentach.

Gwarantujemy wszelkie możliwe wsparcie związane z obowiązkiem pochowania zmarłych, uzgadniamy i realizujemy wszelkie formalności stosownie z życzeniem rodziny lub bliskich zmarłego.